informacje ze świata pokera

turnieje i promocje

Holdem Manager 2

Drukuj

pshm2Hold'em Manager 2 to najpotężniejsze narzędzie analityczne, wzbogacone o HUDa (heads-up display), które jest dostępne dla pokerzystów online.

Hold'em Manager 2 lub Omaha Manager 2 będzie w czasie rzeczywistym podczas gry importował historię rozdań (ze wszystkich stołów Hold'em oraz Omaha - cash/turnieje) i przechowywał je w bazie danych.

Pozwoli to na śledzenie wyników oraz kontrolę bankrolla, a także na wyłapywanie leaków we własnej grze i późniejszą analizę historii rozdań. Niektóre z najlepszych funkcji Hold'em Managera 2, zawierają:

Statystyki to główna funkcja i zaleta Hold'em Managera 2. Gdy tylko oprogramowanie zakończy import historii rozdań, będziesz mógł przeglądać setki statystyk, które dotyczą zarówno twojej gry, jak i stylu przeciwnika - bazują one na wszystkich rozdaniach, które rozegraliście.

 

Heads-up Display, lub "HUD", to najbardziej rozpoznawalne i z pewnością najprzydatniejsze narzędzie Hold'em Managera 2. Korzystając z pobranej historii rozdań, HM2 wyświetli wybrane przez ciebie statystyki bezpośrednio na pokerowym stole - w czasie rzeczywistym. Będziesz miał jak na dłoni pokazane wszystkie dane o przeciwniku, a co za tym idzie, odpowiednio dobrać swoją linię gry.

 

Filtry pozwalają na zawężenie zakresu przeglądanych rąk. Pozwalają np. analizować tylko ręce, w których zostałeś przebity na turnie lub w których zagrywałeś 3-bet przed flopem. Pozwala to na zebranie danych o własnej grze i analizę leaków praktycznie w każdej sytuacji.

 

Powtórki rozdań pozwalają odtworzyć w formie graficznej każde rozdanie z bazy danych - od blindów, aż do rivera. Podczas powtórek widoczne są wszystkie statystyki oraz notatki, co pozwala na efektywne przeanalizowanie sesji i przebrnięcie przez ciężkie spoty...przeczytaj więcej

dodatkowo

 

Holdem Manager - aplikacje

 

RBR

Holdem Manager - aplikacje

Drukuj

psapphmNiezależnie, czy chcesz poprawić swoje umiejętności w multitablingu z TableNinja, skanować stoły w poszukiwaniu słabych graczy z Table Scanner, poprawić skila w SnG z SitNGo Wizard, wyciszyć się z programem Tilt Breaker, wiedzieć dużo więcej o przeciwniku z NoteCaddy czy wreszcie pozbyć się swoich największych leaków z Leak Buster: aplikacje Hold'em Managera są wspaniałym dodatkiem do HMa i z pewnością przydadzą się w twojej pokerowej karierze:

TableNinja

Table Scanner

SitNGo Wizard

Leak Buster

Tilt Breaker

NoteCaddy

...przeczytaj więcej

 

 

RBR

Tilt Breaker

Drukuj

psapptiltbreakerCo z tego, że pracujesz nad własną grą, jeśli tilt sprawia, że po każdym bed beacie pozbywasz się wcześniejszych profitów? Tilt Breaker nie został zaprojektowany, aby poprawić twoją umiejętność hand readingu czy analizę zakresów - zajmuje się raczej mentalną stroną twojej gry.

Tilt Breaker pozwala na nałożenie ograniczeń na bankroll czy ukrycie aplikacji nie związanych z pokerem (np. przeglądarki internetowej), tak, aby maksymalnie skoncentrować się na pokerowych stołach. Program będzie również analizował sesje i szukał wczesnych oznak tiltu, a przycisk "Rage Quit" pozwoli na szybkie zamknięcie całej sesji.

Aplikacja jest niezbędna dla graczy, którzy chcą utrzymać zrównoważony i spokojny poziom przy stołach, nawet, jeśli river zwraca się przeciwko nim...przeczytaj więcej

 

RBR

NoteCaddy

Drukuj

psappNoteCaddyKluczem do zwycięstwa jest poznanie swojego przeciwnika i zrozumienie jego złożonego procesu myślowego. W grach online, gdzie przeciwnicy to tylko nicki i numery, śledzenie pojedynczych graczy, ich zachowań i tendencji, staje się niemożliwe.

Robienie notatek jest w tym układzie nieocenione, ponieważ powiedzą ci one znacznie więcej niż statystyki. Podczas gry na wielu stołach, może to być dla ciebie uciążliwe, dlatego NoteCaddy robi to za ciebie.

Program posiada ponad 170 wbudowanych typów notatek, które generowane są automatycznie na podstawie rozegranych rąk. NoteCaddy przyporządkuje również oponenta do jednej z kategorii oraz nada mu odpowiedni kolor, tak, abyś ty już nie musiał tego robić.

Jest to niezbędny program dla multitablerów, którzy chcą uzyskać przewagę nad przeciwnikami, której nie da im zwykły HUD...przeczytaj więcej

 

RBR

Leak Buster

Drukuj

psappLeakBusterHold'em Manager jest jednym z przełomowych narzędzi w pokerze, ponieważ pozwala na analizę własnej gry. Jednak przy tak dużej ilości informacji, wielu graczy czuje się przytłoczonych i nie wiedzą od czego zacząć.

Leak Buster sprawia, że analiza własnej gry jest dużo prostsza. Program wyodrębnia wszystkie najistotniejsze statystyki z twojej bazy HM i wskazuje, w których momentach tracisz najwięcej pieniędzy, a także, jak poprawić te błędy. Pozwala na filtrowanie po niemal wszystkich kryteriach, włączając w to pozycję przy stole, czas sesji, analizę poszczególnych streetów, liczbę graczy w puli oraz wiele więcej.

Narzędzie to jest pozycją obowiązkową dla zaawansowanych graczy, którzy chcą wykorzystywać niewielkie przewagi oraz dla tych mniej zaawansowanych, którzy pragną unikać popełniania najczęstszych błędów...przeczytaj więcej

 

RBR

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top
stat4u