informacje ze świata pokera

turnieje i promocje

Holdem Manager 2

Drukuj

pshm2Hold'em Manager 2 to najpotężniejsze narzędzie analityczne, wzbogacone o HUDa (heads-up display), które jest dostępne dla pokerzystów online.

Hold'em Manager 2 lub Omaha Manager 2 będzie w czasie rzeczywistym podczas gry importował historię rozdań (ze wszystkich stołów Hold'em oraz Omaha - cash/turnieje) i przechowywał je w bazie danych.

Pozwoli to na śledzenie wyników oraz kontrolę bankrolla, a także na wyłapywanie leaków we własnej grze i późniejszą analizę historii rozdań. Niektóre z najlepszych funkcji Hold'em Managera 2, zawierają:

Statystyki to główna funkcja i zaleta Hold'em Managera 2. Gdy tylko oprogramowanie zakończy import historii rozdań, będziesz mógł przeglądać setki statystyk, które dotyczą zarówno twojej gry, jak i stylu przeciwnika - bazują one na wszystkich rozdaniach, które rozegraliście.

 

Heads-up Display, lub "HUD", to najbardziej rozpoznawalne i z pewnością najprzydatniejsze narzędzie Hold'em Managera 2. Korzystając z pobranej historii rozdań, HM2 wyświetli wybrane przez ciebie statystyki bezpośrednio na pokerowym stole - w czasie rzeczywistym. Będziesz miał jak na dłoni pokazane wszystkie dane o przeciwniku, a co za tym idzie, odpowiednio dobrać swoją linię gry.

 

Filtry pozwalają na zawężenie zakresu przeglądanych rąk. Pozwalają np. analizować tylko ręce, w których zostałeś przebity na turnie lub w których zagrywałeś 3-bet przed flopem. Pozwala to na zebranie danych o własnej grze i analizę leaków praktycznie w każdej sytuacji.

 

Powtórki rozdań pozwalają odtworzyć w formie graficznej każde rozdanie z bazy danych - od blindów, aż do rivera. Podczas powtórek widoczne są wszystkie statystyki oraz notatki, co pozwala na efektywne przeanalizowanie sesji i przebrnięcie przez ciężkie spoty...przeczytaj więcej

dodatkowo

 

Holdem Manager - aplikacje

 

RBR

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top
stat4u