informacje ze świata pokera

turnieje i promocje

pierwsza wizyta

Drukuj

 

By w pełni wykorzystać informacje dostępne na stronie umieściłem w tym artykule opis głównych elementów witryny. Jeżeli chcesz zbudować od zera swój bankroll masz do wyboru dwa sposoby (szkoły pokerowe i darmowe turnieje - możesz wykorzystać oba sposoby).

Dział - szkoły pokerowe zawiera opis stron dzięki którym nie tylko nauczysz się grać w pokera ale co najważniejsze zrobisz to za pieniądze pokerroomu. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z oferty szkół pokerowych (są 3 takie szkoły - każda daje Tobie do dyspozycji po 150$ plus dodatki) to od tego powinieneś zacząć swoją edukację.

Po wykorzystaniu możliwości szkół pokerowych będziesz posiadał pewien kapitał i umiejętności. By dalej rozwijać swoją karierę pokerową polecam Tobie skorzystanie z oferty rakeback (zwrot prowizji). W tym celu odwiedź stronę http://rakeback.hazardzista.info - rejestracja w pokerroomach za pomocą tej strony umożliwi Tobie zwrot części prowizji płaconej w trakcie gry. Większość profesjonalnych pokerzystów otrzymuje zwrot części rake - jest to prosty wybór - albo te pieniądze które i tak są pobierane trafią do Twojej kieszeni albo do pokerroomu. Co wolisz?

Po skończeniu szkół pokerowych i rejestracji za pomocą strony rakeback możesz dalej rozwijać swoją karierę pokerową - na tej stronie znajdziesz linki do darmowych turniejów pokerowych, artykuły i książki dotyczące pokera, kasyn, zakładów sportowych.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Instrukcja skrócona:

- szkoły pokerowe

- rakeback

- turnieje pokerowe

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

RBR

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top
stat4u