informacje ze świata pokera

turnieje i promocje

a było to tak

Drukuj

Zacznijmy od tego iż urodziłem się w listopadzie, w zasadzie w drugiej połowie listopada, dokładnie 26 listopada w ubiegłym wieku. Każdy pokerzysta powinien mieć wiele twarzy i ja je mam. Oto kilka z nich:

sto twarzy pokerzysty


Krzysztof Pawłowicz to mój pseudonim którego potrzebowałem by wydać swoje książki - zdradzając tajemnice kasyna nie chciałem być rozpoznany. Teraz to już nie istotne ale zostańmy przy tym pseudonimie.

Wiecznie uśmiechnięty optymista, pozytywnie nastawiony do świata - to moja krótka charakterystyka. Ale niech Was nie zwiedzie mój uśmiech, siadając do stolika pokerowego przy którym siedzę bądź przygotowany do walki.

Nazwa mojej strony wzięła się z mojego nastawienia do życia - lubię podejmować ryzyko, lubię walczyć ale najbardziej lubię wygrywać. Obojętnie do jakiej gry siadam, gram aby wygrać - czy to jest poker, szachy, backgammon (to moja druga pasja oprócz pokera i równocześnie moja druga ważna strona http://backgammon.pl ), wyścigi ...

Ktoś kiedyś powiedział że dla prawdziwego hazardzisty nie ważny jest wynik gry tylko sama gra. To dalekie od mojej definicji hazardu. Ja gram żeby wygrać. Nie spotkasz mnie przy automacie do gry bo nie lubię boksować się z zawodowym bokserem - mogę go wprawdzie trafić ale on i tak prędzej czy później wygra. Swoją drogą jeżeli spędzasz całe dni przed automatem do gry to masz jedną cechę dobrego pokerzysty (cierpliwość) ale na tym pozytywne rzeczy się kończą i jedyne co zostaje to problem - i jeżeli tak jest to zamiast korzystać z mojej strony poszukaj pomocy.

To że gram żeby wygrać nie oznacza że będę się starał wygrać każdą pulę - nie o to w pokerze chodzi. Chodzi o podejmowanie prawidłowych decyzji na podstawie dostępnych nam informacji. I to jest istotą całej gry. Opanowując to w jak największym zakresie osiągniesz sukces w pokerze czego i Tobie i sobie życzę ;-)

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Pawłowicz

RBR

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top
stat4u