informacje ze świata pokera

turnieje i promocje

Kasyna zawsze wygrywają. Spowiedź krupiera...

Drukuj

Kasyna zawsze wygrywają. Spowiedź krupiera...Jeżeli chcesz poznać prawdę o kasynach, zasadach w nich obowiązujących, rodzajach gier i ich strategiach stosowanych przez graczy. Jeżeli chcesz wiedzieć na czym na prawdę polega przewaga kasyna i co mogą zrobić gracze by zwiększyć swoje szanse. Jeżeli chcesz wiedzieć w jaki sposób kasyno próbuje wpływać na graczy i jak tych wpływów uniknąć. Jeżeli chcesz poznać rzeczy o których dotychczas nie wiedziałeś to książka ta jest dla Ciebie. Nie dowiesz się z niej iż istnieje jakiś cudowny system który mówi nam iż w danej chwili należy obstawić np. 6 a potem wygraną położyć na 13. Jeżeli szukasz takiego systemu to nie tutaj - musisz szukać dalej ale tego nie znajdziesz nigdy. Wojna z kasynem polega na czymś zupełnie innym. Zapoznaj się proszę z darmowym fragmentem...przeczytaj więcej

 

 

 


Jako bonus do książki dołączone są dwa dodatki -"Słownik pojęć i terminów używanych w kasynach, kasynach online i poker room'ach" (258 stron) oraz "Przewodnik po poker room'ach i kasynach online"

RBR

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top
stat4u