informacje ze świata pokera

turnieje i promocje

Niech pro gra dla Ciebie - stackowanie graczy

Drukuj

niech pro gra dla Ciebie

 

Jeżeli chciałeś brać udział w dużych turniejach a nie miałeś potrzebnego do tego bankrollu lub umiejętności to teraz istnieje sposób by to zrobić. Możesz mieć udział w wygranej pro gracza w wybranym przez siebie turnieju. Możesz również sprzedawać udziały w swoich turniejach.

Stackowanie jest znanym od wielu lat sposobem uczestniczenia w turniejach pokerowych. Polega na tym że na wpisowe do turnieju składa się więcej osób (czasem tylko jedna) a turniej gra ktoś o dużym doświadczeniu i po wygranej dzieli się ze swoimi udziałowcami zyskiem. Dotyczyło to dotychczas dużych turniejów gdzie buyin wynosił po kilka tysięcy dolarów. Lecz od pewnego czasu działa strona założona przez profesjonalnych graczy pokera (m.in. TonyG, rkruok) dzięki której tysiące graczy kupują udziały w turniejach innych osób, sprzedają swoje udziały itp. Wprowadziło to do pokera całkiem nową jakość - już nie tylko możesz zarabiać na pokerze jeżeli sam wygrasz turniej ale również wtedy gdy wygra go dla Ciebie profesjonalny gracz (dziękuję TonyG za drugie miejsce w WPT
London WPT - High Roller Event 3 września 2010 - zawsze mnie irytował zachowaniem przy stole ale dzięki tej wygranej już go lubię +461,03% z inwestycji).

Zysk dla kupujących udziały to możliwość udziału w największych turniejach pokerowych bez wykładania dużej gotówki lub odpowiednich umiejętności - największy zanotowany w tym momencie zwrot z inwestycji to 87915.35% - możliwości są ogromne.

Sprzedający mogą brać udział w większej ilości turniejów. Część graczy lubi też mieć dopingujących ich kibiców - pomaga to utrzymać ich A-game i nie robić dziwnych posunięć w trakcie turnieju gdyż wiedzą że są obserwowani przez graczy którzy ich wsparli.

Bardzo popularne są tak zwane combo eventy gdzie nie kupuje się udziału w jednym turnieju lecz w wielu i otrzymuje się odpowiedni procent wygranej z sumy turniejów. Przydaje się to np. w przypadku organizowanych mistrzostw pokerowych takich jak WSOP, FTOPS, WCOOP, UBOP itp.

Wszystko to jest bardzo przystępnie wytłumaczone tutaj:

 

chip me up

 

Rejestrując się za pomocą naszej strony możesz nie tylko zwrócić się do nas o pomoc ale również możesz otrzymywać spis turniejów w których będziemy brali udział.

RBR

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top
stat4u