informacje ze świata pokera

turnieje i promocje

darmowy bankroll - szkoły pokerowe

Drukuj

Szkoły pokerowe są obecnie najlepszym i najtańszym sposobem nauczenia się gry w pokera. Cóż może być lepszego od nauki nie za swoje pieniądze. Inwestujesz tylko swój czas a reszta zależy od Ciebie.

Czym są szkoły pokerowe i na czym zarabiają?

Dla wielu z Was może to brzmieć dziwnie - ktoś da Tobie pieniądze byś nauczył się grać w pokera. Coś tu nie pasuje. Szkoły nie są instytucjami charytatywnymi - one również zarabiają. Jak to robią? Zacznijmy od początku - pokerroom zarabia na prowizji pobieranej od każdego rozdania kart, turnieju itp. Im więcej graczy tym więcej rozdań, turniejów. By przyciągnąć graczy do swojej strony pokerroom reklamuje się w wielu mediach. I właśnie taką formą reklamy są szkoły pokerowe. Uczą one graczy jak grać w pokera za pienądze pokerroomu. Jest to typowa sytuacja win-win. Gracze wykształceni w szkole pokerowej zapewniają pokerroomowi zwiększenie ilości graczy na stronie czyli zwiększenie obrotu i prowizji pobieranej od tego. Szkoła pokerowa dostaje część prowizji jaką wygeneruje gracz. A gracz ma możliwość podniesienia swoich kwalifikacji bez inwestowania gotówki. Szkole pokerowej zależy na wykształconych graczach gdyż zapewnia to im i pokerroomowi stały dopływ prowizji. Jednym słowem im lepiej szkoła nauczy Ciebie grać tym więcej będzie zarabiać gdy Ty będziesz wygrywał kolejne pule. Brzmi nieźle prawda?

Na tej stronie znajdziesz opis 3 szkół pokerowych. W każdej będziesz mógł otrzymać do dyspozycji po 150$. Jeżeli nie znasz języka angielskiego zacznij od pierwszej szkoły - poker strategy. Jest to najbardziej rozbudowana szkoła korzystająca z kilku pokerroomów. Na początek wybierz jeden (polecam Manssion Poker gdyż pozostałe będą nam potrzebne w trakcie dalszego rozwijania kariery pokerowej i korzystania z rakeback). Nie ma sensu rejestrować się we wszystkich szkołach odrazu gdyż potrzebujesz trochę czasu by wyrobić przyznane przez szkołę bonusy.

Po ukończeniu pierwszej szkoły zapisz się do kolejnej szkoły a po ukończeniu wszystkich skorzystaj z oferty rakeback.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.?Subject=potrzebuj%C4%99%20pomocy%20w%20sprawie%20szko%C5%82y%20pokerowej" title="potrzebuję pomocy w sprawie szkoły pokerowej">

RBR

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top
stat4u